Ena Popov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ena Popov

Dobrodošli na fan forum Ene Popov.Molim vas da se potrudite i budete aktivni.
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nemanja Stevanović

Go down 
4 posters
AutorPoruka
mrgud
Admin
mrgud


Broj komentara : 99
Age : 31
Registration date : 2007-08-02

Nemanja Stevanović Empty
KomentarNaslov komentara: Nemanja Stevanović   Nemanja Stevanović Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 7:39 am

Finalista i veoma kvalitetan pjevač...Da čujem vaše mišljenje
Na vrh Go down
https://enapopov.bosnianforum.com
mirna

mirna


Broj komentara : 65
Age : 31
Location : split
Registration date : 2007-08-07

Nemanja Stevanović Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nemanja Stevanović   Nemanja Stevanović Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 3:39 pm

onmi je glupav glumi nesto
Na vrh Go down
http://cocolathegirl.bloger.hr
boby_bosna

boby_bosna


Broj komentara : 41
Registration date : 2007-08-07

Nemanja Stevanović Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nemanja Stevanović   Nemanja Stevanović Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 5:22 am

super je momak....
Na vrh Go down
mrgud
Admin
mrgud


Broj komentara : 99
Age : 31
Registration date : 2007-08-02

Nemanja Stevanović Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nemanja Stevanović   Nemanja Stevanović Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 4:13 am

slažem se...
Na vrh Go down
https://enapopov.bosnianforum.com
Tyanaaa

Tyanaaa


Broj komentara : 44
Age : 33
Registration date : 2007-08-06

Nemanja Stevanović Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nemanja Stevanović   Nemanja Stevanović Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 7:40 pm

Istina je da se volimo!

"Ali, samo drugarski", dodaju favoriti predstojećeg izbora za mlade zvezde "Granda" koji intrigiraju javnost vrstom svoje bliskosti

Nemanja Stevanović Nemanjasilvija1nt6

Njih dvoje su zasijali na takmičenjima za nove zvezde "Granda". I pojedinačno i zajedno. Dobro pevaju, dobro izgledaju, ali - da li se vole, kao što mediji nagađaju, pitanje je sad? Ono i dalje "muči" javnost.

Dok su se na Adi Ciganliji spremali za foto-seansu, nismo mogli da ustanovimo koliko su Silvija i Nemanja bliski. I jesu i nisu, rekli bismo. On ne želi da priča o svom ljubavnom životu. Ni ona, ali napominje da ima dečka Nikolu!
Drugarski ili romantični, tek ovaj par je privukao pažnju obožavalaca. Čekali su u redovima za autograme. Pod vrelim suncem i na četrdeset stepeni, mladi pevači su strpljivo potpisivali papiriće. Nemanja je čak došao bolestan jer je dva dana ranije, sa turneje po Crnogorskom primorju, stigao sa virusom.
Iskoristili smo Nemanjino zanimanje za foto-opremu postavljenu ispred restorana "Šark", gde će kasnije nastati ove fotografije, pa smo prvo "preslišali" Silviju. Govori kao iskusna pevačica, a ne kao neko ko je do juče bio razočaran i u pesmu, i u muziku, i u estradu...
- Prethodnih godina nisam htela da se prijavim na takmičenje, jer sam mislila da neću uspeti u tom muzičkom žanru. Bila sam učesnik "Idola", razočarala sam se njime pa nisam želela da dopustim sebi još jedno razočaranje. Na ovogodišnju audiciju za "Zvezde Granda" krenula sam sa drugom koji se prijavio i usput me nagovorio da i ja to učinim. Pojavila sam se, otpevala i prošla. Nisam očekivala da ću ući ni među prvih četrdeset.
Silvija kaže da nije bila preterano potresena nakon ispadanja iz daljeg toka takmičenja. Imala je osećaj da će se to dogoditi, ali je za nju veći šok bio taj što ju je novinarski žiri vratio u finale.
- Bilo je puno emocija u meni u tom trenutku, jer je bilo potpuno neočekivano. Sledećih nedelju dana sam još bila u šoku, nisam mogla da se osvestim. Generalno, ja sam po glasovima i bila odmah ispod Nemanje, što znači da je i publika bila ta koja je želela da se vratim.

Nemanja - hrabri vitez
Od "sedam veličanstvenih" samo su dve devojke u ekipi, Rada i Silvija. Iako mnogi misle da među njima dvema pršte varnice, Silvija tvrdi da nema rivalstva ni sujete.

Nemanja Stevanović Nemanjasilvija2ss7

- Ja sam prezadovoljna odnosom sa kolegama, pogotovo sa Radom. Prošlo je samo dva dana od kako ih nisam videla, otkada smo se vratili s mora, i oni mi već nedostaju. Čak mi je i prva noć koju sam provela kod kuće bila dosta neobična, jer sam navikla da Rada bude pored mene, da svi sedimo do zore, da pričamo i smejemo se.
Smejali su se i kada se pojavila ajkula u moru. Odvojeni od ostatka sveta, u vili nadomak Utjehe, mladi ''grandovci'' imali su dosta vremena da bolje upoznaju jedni druge.
- Kada se pojavila ajkula i svi napravili famu oko toga, niko nije smeo da uđe u vodu. Nemanja je bio najhrabriji, pa je prvi krenuo. Nama koji do tada nismo jeli hobotnicu, posebno Cobetu, bilo je baš zanimljivo kada smo od nje pravili roštilj i razne specijalitete. Milan je samo prvi i poslednji dan ušao u more, kupao se u bazenu.
Kada smo skrenuli razgovor sa posla i "Granda'' na ljubavni život, Silvija je postala malo opreznija u razgovoru. Nije želela da priča o dečku Nikoli, a vezu koju joj prišivaju sa Nemanjom je demantovala.
- Ne smeta mi što me povezuju sa Nemanjom, ali ne vidim razlog tome jer smo mi dobri prijatelji. Ne vidim zašto nas povezuju i dokle će to da ide, ali šta da se radi.
Umesto o ljubavi, Silvija trenutno više razmišlja o karijeri.
- Mislim da neću otići u tom pravcu da moram da cupkam u kafanama za bakšiš. Mislim da mogu da steknem poštovanje publike, da me poštuju kao pevačicu, a ne kao igračicu koja je došla da zaradi bakšiš. Ne želim da budem kafanska pevačica već estradni umetnik koji će biti vredan poštovanja.

Tetkini anđeli
Silvija živi u Beogradu sa roditeljima koji su takođe bili u svetu muzike: tata od trinaeste godine svira na gitari, a mama je dvadeset godina igrala folklor. . Tu je i osam godina stariji brat Branimir koga obožava, kao i njegovu decu: "Oni su tetkini anđeli. Zbog njih sam jedva čekala da se vratim iz Crne Gore." Od roditelja je Silvija nasledila ljubav prema muzici. Peva od kada zna za sebe, pohađala je muzičku školu a sada joj tata pomaže da dotera glas do savršenstva: "Često sednem sa njim i on me maltretira jedno sat, sat i po." Pre nego što je postala deo "Grand" karavana, spremala se za prijemni ispit na studijama glume, ali ovu šansu nije htela da propusti.

Nemanja Stevanović Silvijanemanjaqy4

Silvija i Nemanja na Adi Ciganliji: demantuju sve osim prijateljstva
- Nisam želela da upišem bilo koji fakultet samo da bih rekla da sam akademski građanin ovoga društva. Možda će mi to biti bitno ako ne budem uspela kao pevačica, ali sada nije. Sada planiram da idem na doškolovavanje glasa.
Njen drugar Nemanja Stevanović se sve vreme smeškao dok je Silvija pričala. Odjednom je i on osetio potrebu da ispravi jednu "krivu Drinu" vezanu za njegov život: da se stidi da kaže kako je rođen i odrastao u Velikoj Moštanici!
- Naseo sam na provokaciju, pa je ispalo da se branim i stidim svog naselja. Da je to bilo takmičenje na nivou grada, verovatno bih rekao kojoj opštini pripadam i u kom naselju živim, ali to je takmičenje na nivou Srbije, gleda se u svetu preko satelita, i mislio sam da je sasvim dovoljno da kažem da sam iz Beograda.
Na audiciju za "Zvezde Granda'' oduvek je želo da se prijavi. Pitao se kako bi se u tome snašao i dokle bi dogurao. Sada je finalista i priznaje, ono što mnogi savremeni mladići nikada ne bi, da je odmalena obožavao narodnu muziku.

Nema čak ni simpatiju
- Uvek su me privlačili narodnjaci. I kada sam išao u muzičku školu "Davorin Jenko", čekao sam da profesorka izađe kako bih zasvirao kolo na harmonici. Posle sam prešao na klavijature. Prvu sam dobio od dede i oca za osamnaesti rođendan. Vežbao sam i svirao, pa sam krenuo da tezgarim na nekim žurkicama, kasnije sam radio na splavovima, pa onda sa bendom "Ekstrim". Nije to bilo u onoj meri u kojoj su iskustvo stekli Rada i Cobe, koji su radili svadbe, ali nije da nije pomoglo.
Kako nijedno takmičenje u našoj zemlji ne može bez skandala, tako ni ovo nije moglo. Pričalo se da je Nemanja za povratak u finale kupio telefonske kartice u vrednosti od 200.000 dinara koje je podelio prijateljima da glasaju za njega. U finale je ušao razbivši protivnike, ali je priča ostala.
- Naravno da ništa od toga nije istina. Ja sam imao 87.000 glasova, što je, kada preračunate više od 40.000 evra, a za dvesta hiljada dinara imate pet hiljada glasova. Što znači, i da je tačno to što su napisali, opet je za mene stiglo 82.000 glasova koje nisam mogao da kupim.
Koliko li je među tim glasovima bilo pristiglih od obožavateljki? Prvi put mu se tokom razgovora pojavljuje osmeh na licu:
- Verujem da ih je bilo dosta, ali je bilo dosta muškaraca koji su mi prilazili i čestitali. To mi je bilo draže od svega.
Mediji su ga povezivali sa Silvijom, ali poput svoje koleginice, i on odlučno demantuje tu vezu. Priznaje da više nema devojku, i da je sa bivšom raskinuo sasvim korektno.
- Sada nemam čak ni simpatiju, nisam zaljubljen.
Ne vodi mnogo računa o izgledu. Malo ima vremena za sebe, pogotovo sada kada su stalno na koncertima.
- Počeću opet da idem u teretanu, ali ne smem da se forsiram jer sam pre dve godine povredio nogu i imao dve operacije. Posvetiću se malo sebi, moram da skinem stomačić, jer se ne osećam baš dobro, smeta mi neki kilogram viška koji imam. Publici sam se dopao ovakav kakav jesam, ali ću više zbog sebe da se aktiviram, jer nemam kondiciju.
Nemanja je jedinac. Misli da nije razmažen, mada Silvija dobacuje da jeste, ali samo kada se razboli, kao i svaki muškarac. Još je zaposlen u "Velefarmu" gde je radio i njegov otac. Posle farmaceutske škole, upisao se na Šumarski fakultet, ali je odustao od studiranja jer, kaže, nije želeo da glumi studenta. Odslužio je vojsku, vratio se kući i zaposlio. Nije siguran šta će dalje učiniti, jer ne želi da napusti posao, ali ni pevanje. Pokušaće da nađe kompromis.
Na vrh Go down
http://www.stevanandjelkovic.tk
Sponsored content





Nemanja Stevanović Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nemanja Stevanović   Nemanja Stevanović Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Nemanja Stevanović
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Ena Popov :: Zvezde granda 2007-
Idi na: